Договір страхування КАСКО для мотоцикла

Пропонуємо страхування КАСКО автомобіля з урахуванням ваших індивідуальних побажань. Розрахунок вартості поліса автокаско можна зробити як в київському офісі, так і в режимі онлайн за допомогою калькулятора КАСКО. Такий розрахунок дозволяє дізнатися приблизну вартість поліса для конкретного ТЗ і вибрати найбільш вигідний варіант страхування.

Самостійний розрахунок

Онлайн калькулятор допоможе швидко розрахувати вартість КАСКО

Реальна економія

Пропонуємо ціну зі знижкою до 40% від вартості полісу

Надійні страхові

Працюємо тільки з лідерами автострахування на території України

Швидка доставка

Доставимо безкоштовно поліс КАСКО по Києву та Київській області протягом 24 годин

 

Страхування мотоцикла КАСКО в Україні

Мотоцикли можна застрахувати по КАСКО, хоча у даного виду страхування є особливості. На дорогах України, Києва зростає кількість мотоциклів. Байки - екстремальний вид транспорту, враховуючи рівень швидкості і прискорення. При цьому даний транспортний засіб досить дорогий. Вартість мото в заводській комплектації досягає 800000 гривень. З огляду на підвищений ризик експлуатації, КАСКО на мотоцикл дозволяє уникнути проблем, пов'язаних з безпекою дорогого майна. Хоча мотоциклісти знайомі з ОСАГО, страхування мотоцикла по КАСКО тільки починає поширюватися в нашій країні. Мотоциклісти за кордоном, в США і Європі не виїжджають з мотосалону без поліса КАСКО. Власники байків в Україні приходять до цього поступово.

Особливості оформлення для мотоцикла КАСКО

Страховка мотоцикла КАСКО є добровільною в Україні. На вартість поліса впливають кілька факторів. Стаж керування мотоциклами, вік і розмір франшизи визначають вартість страховки на мотоцикл. Страховий тариф складає від 15 до 20% від вартості мотоцикла за рік при стажі управління до одного року. Якщо стаж, наприклад, 3 роки – вартість страховки буде на 20-25% дешевше. Найкомфортніша група клієнтів для страховиків - власники мотоциклів від 46 років зі стажем керування понад 5 років. Страховий платіж для солідних власників залізних коней буде коливатися в межах від 5 до 8%. Оптимальна франшиза в договорі страхування - від 1 до 5% за ризиками ДТП, пошкодження мотоцикла третіми особами або при згубному впливі стихійних лих (град, повінь та інші події). Звичайно, придбати КАСКО на мотоцикл істотно дорожче, ніж на автомобіль. Однак, якщо порахувати платежі по страховці з розбивкою на рік, сума не здасться настільки значною.

Страховка мотоцикла від угону справедливо популярна через те, що ризик викрадення мотоцикла вище, ніж у інших типів транспортних засобів. Страховики проводять компенсацію повної вартості техніки за мінусом франшизи. За ризиком "Угон" величина франшизи становить близько 20%. Її розмір відображає оцінку ризику з боку страхових компаній.

Вартість страховки КАСКО залежить від ринкової вартості вашого транспортного засобу, наявності засобів захисту від угону (механічні або електронні). Оформити поліс КАСКО досить просто: заповнити короткий опитувальник, визначитися який розмір франшизи краще. Вигідно і швидко застрахувати мотоцикл можна через онлайн сервіс Поліс24. Наш сайт допоможе підібрати поліс, який підходить конкретній людині, в надійній страховій компанії. Мото страховка, оформлена через Polis24 допоможе отримати необхідну гарантію і, як наслідок, перестати переживати за свій улюблений транспортний засіб.

Каско страхование.

Чому автовласники в Україні обирають polis24.com.ua?

Оперативність

Доставка по Україні 1-2 дні

Вигода

Економія до 50% від середньоринкової ціни

Широкий вибір

Будь-які страхові продукти

Надійність

Працюємо з 2010 року

Гарантія якості

Більше 60 тис. клієнтів компанії

Підтримкка

Сприяння при страховому випадку

Відгуки наших клієнтів

Застраховали каско в западной компании в Украине, при этом вернули часть платежа. Напрямую дороже, проверил.Фактически осаго и добровольное осаго вышло бесплатно.

Читать дальше

Договор страховки нужен был для банка. Понравилось расчет по цене каско здесь вышел дешевле на 2т чем предлагали в отделении. Разбивка оплаты по кварталам, а не сразу 100%.

Читать дальше

Мы благодарны polis24 за то, что благодаря чудной девушке Н. смогли получить выплату по авто каско срочно , до того, как нам надо было улететь в отпуск. Спасибо!!!

Читать дальше

Договір по каско укладали через агента в Рівно. Але часто буваю в Києві. Заїхав, рекомендували. В підсумку дешевше десь на 3 тис грн, по тій же страхвій. Дивно, але факт!

Читать дальше

Спасибо, помогли! Работаем с ребятами из Компаса (polis24.com.ua) по страхованию туристов. Страховалась по каско в ЕСА (Евро страховой альянс), они уменьшили выплату, поцапались с ними. Здесь предложили на выбор иностранную компанию, плюс подарили полис автогражданки.

Читать дальше

Сервіс сподобався. Обрав АВТОКАСКО тому, що ціна прийнятна. На огляд авто приїжджала дівчина, зробили фото, самі сплатили, скан зкинули на пошту. 20 хвилин на все! Дякую!

Читать дальше

Понравилось, что предложили на выбор 5 компаний. КАСКО вроде дорого, с другой стороны, знакомая попадала в ДТП, поэтому я решила, что дело нужное. Понравилось, что сделали разбивку на год.

Читать дальше

Покупал осаго через сайт polis24.com.ua. Девушки рассказали о КАСКО, страховался лет 5 назад, но в прошлом году обновил свой автопарк)) убедили, машину ставлю во дворе, думаю пригодится. Спасибо, цена норм!

Читать дальше
Київ, вул. Глибочицька, 13, оф. 99, с 9 до 18-30 пн-пт, суб. с 10 до 17-00.

Задайте ваше питання

Ім’я

E-mail

Ваше питання

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. с 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Замовити