Договір страхування КАСКО

Пропонуємо страхування КАСКО автомобіля з урахуванням ваших індивідуальних побажань. Розрахунок вартості поліса автокаско можна зробити як в київському офісі, так і в режимі онлайн за допомогою калькулятора КАСКО. Такий розрахунок дозволяє дізнатися приблизну вартість поліса для конкретного автомобіля і вибрати найбільш вигідний варіант страхування.

Самостійний розрахунок

Онлайн калькулятор допоможе швидко розрахувати вартість КАСКО

Реальна економія

Пропонуємо ціну зі знижкою до 40% від вартості полісу

Надійні страхові

Працюємо тільки з лідерами автострахування на території України

Швидка доставка

Доставимо безкоштовно поліс КАСКО по Києву та Київській області протягом 24 годин

 

Що таке КАСКО?

Страховка каско автомобіля знайома для сучасних автомобілістів. Особливо, якщо мова йде про Київ, частому використанні автомобіля. Розглянемо, на що звернути увагу при покупці каско захисту на автомобіль, і чи можна купити поліс каско вигідно.

По-перше, при виборі страхування каско важливо правильно оцінити надійність страхової компанії. Агресивна реклама, до якої вдаються страхові компанії, не означає надійність. Досвід роботи на ринку, наявність надійних засновників, грамотний менеджмент, здоровий консерватизм говорять на користь вибору.

По-друге, оформити каско на машину - це вибрати відповідну конкретного водія програму страхування. Програма дає відповіді на ключові умови страхування. Франшиза, ціна на каско договір, обмеження при виплатах, страхові ризики - потрібно правильно визначити баланс. Інтенсивність експлуатації машини, місце зберігання, стаж і кількість осіб, допущених до управління - страховка по каско ризикам буде мати різну ціну. Страхова компанія, як правило, пропонує різні програми каско договорів на автомобіль. До речі, під час укладання договору по автомобілю, який оформлений в заставі у банку, умови страхування спочатку узгоджені страховиком з кредитором. Вибір страхових компаній для клієнта обмежений - допущено до страхування до 5 - 10 страховиків. Банк сам вирішує, кому довірити гарантії збереження дорогого майна.

По-третє, купити поліс каско - це заплатити страхову премію або платіж. Розмір каско страховки для середнього водія коливається в межах 3 - 5% до вартості автомобіля. Законно бажання кожного споживача економити і вибрати дешеву страховку. Страховий поліс каско вийде доступним в ціні, якщо правильно підібрати умови страхування. Або розумно скористатися страховим посередником, який діє в інтересах клієнта. Вартість поліса в такому випадку не виросте, а може навіть бути і нижче. Застрахувати каско через посередника - значить скористатися умовною дисконтною карткою при покупці послуги. Клієнт також вибирає чи користуватися розстрочкою при оплаті страховки. Це дозволить розподілити тягар витрат на рік. Оплата поквартально, два рази на рік або ж щомісяця - залежить від умов конкретної страхової компанії. При разовому платежі ціна каско авто буде нижче. Правильно пройшовши процедуру, у Вас буде страховка автомобіля каско, що означає спокій і впевненість на дорозі, гарантію збереження дорогої статусної речі - автомобіля.

Ось чому просто і вигідно замовити страхування авто в інтернеті через сайт, який може самостійно підібрати умови і вартість, шляхом порівняння ринкових пропозицій. Наприклад, сайт polis24.com.ua, співпрацює з 23 страховими компаніями.

На закінчення хочеться відзначити, що не так страшна каска, як її малюють або вірніше представляють автомобілісти, які поки без досвіду покупки цього популярного продукту.

Каско страхование.

Популярні питання і відповіді КАСКО в 2020 році

 • +-Скільки коштує авто каско?

  Це залежить від кожного конкретного автомобіля, місця проживання власника, кількості осіб допущених до керування, умов договору, наявності розстрочки при оплаті. Як правило, це 3-8% від вартості авто.

 • +-Чи можна заощадити при каско страхуванні?

  Так. Існують програми страхування «50 на 50», «до першого страхового випадку». Вони мають обмеження, але, в деяких випадках, доречні для водія. Більш повну інформацію Ви зможете отримати у наших фахівців.

 • +-На що потрібно звернути увагу в Договорі страхування каско автомобіля?

  Коротко на:

  • розмір франшиз,
  • враховують чи ні знос деталей,
  • вартість автомобіля (якщо це не новий авто),
  • наявність лімітів по виплатах відшкодувань,
  • переліку винятків при настанні страхового випадку,
  • на якому СТО будуть робити ремонт;
  • страхова сума зменшується після виплати відшкодування чи ні.
  • Найбільш грамотний підхід – це консультація професіоналів, які можуть дати оцінку договором з боку клієнта.
 • +-Чи існує прив’язка Авто КАСКО страхування до курсу долара?

  Ні. Договір страхування укладається в гривні. Визначення вартості автомобіля на момент страхування відбувається за ринковою вартістю. Платіж сплачується в гривні. Але якщо відбувається істотне падіння гривні до долара в період дії договору – страхова компанія може запропонувати Вам укласти додаткову угоду, в якому вартість автомобіля буде підвищена. Ви можете відмовитися – в такому випадку виплата відшкодування може бути проведена в пропорції.

 • +-Чи можна оформити Авто каско за 5 хвилин?

  Ні. Практично це займе більше часу в силу складності даного виду страхування. Але якщо Ви надасте необхідну інформацію дистанційно, ви зможете вибрати із запропонованих нами рішень оптимальне. Далі наш співробітник під’їде до Вас для огляду та фотографування автомобіля і підписання договору. Це може зайняти один день.

 • +-Я можу купити КАСКО для автомобіля на Вашому сайті, якщо мені необхідно надати договір страхування в банк, де я отримував кредит?

  Так. Наша компанія співпрацює з близько 20 надійними страховими компаніями України. У кожному банку є процедура акредитації (допуску) страхових до роботи. Ми володіємо інформацією, які страхові мають такий допуск в кожному банку і можемо запропонувати Вам оптимальне рішення по вартості і покриттю.

 • +-Що потрібно для укладення договору КАСКО страхування?

  Вам необхідно надати інформацію про те, хто буде допущений до керування транспортним засобом (кількість людей, їх вік і стаж водіння впливають на вартість страховки). Надати копію тих паспорта власника, а також паспорт і ІПН. Ви вибираєте порядок оплати (розстрочка або оплата 100%), умови страхування (перелік страхових ризиків, розмір франшизи). У момент укладення договору страхування відбувається фотографування автомобіля. В цілому загальне правило говорить: чим більше Ви надаєте інформації – тим дешевше для Вас страховка.

 • +-Навіщо страхувати автомобіль по АВТО КАСКО, якщо є обов’язковий поліс Автоцивілки?

  Поліс ОСЦПВ дозволяє покрити збитки лише в разі наявності винної у настанні ДТП і за цього винного. Також, можливо, пошкодження автомобіля в наслідок дій стихії (підтоплення, град та ін.), Викрадення автомобіля. Авто можуть пошкодити або підпалити невстановлені особи (наприклад, у дворі вночі) – це також не має відношення до захисту автомобіля за договором ОСЦПВ . До недоліків ОСЦПВ можна віднести виплату збитку з урахуванням зносу і відносно невеликий ліміт відповідальності страхової компанії (50 000грн.) І терміновість виплати відшкодування, можливість придбання фальшивого поліса ОСЦПВ (треба перевіряти факт внесення поліса в єдину базу МТСБУ!).

Чому автовласники в Україні обирають polis24.com.ua?

Оперативність

Доставка по Україні 1-2 дні

Вигода

Економія до 50% від середньоринкової ціни

Широкий вибір

Будь-які страхові продукти

Надійність

Працюємо з 2010 року

Гарантія якості

Більше 60 тис. клієнтів компанії

Підтримкка

Сприяння при страховому випадку

Відгуки наших клієнтів

Застраховали каско в западной компании в Украине, при этом вернули часть платежа. Напрямую дороже, проверил.Фактически осаго и добровольное осаго вышло бесплатно.

Читать дальше

Договор страховки нужен был для банка. Понравилось расчет по цене каско здесь вышел дешевле на 2т чем предлагали в отделении. Разбивка оплаты по кварталам, а не сразу 100%.

Читать дальше

Мы благодарны polis24 за то, что благодаря чудной девушке Н. смогли получить выплату по авто каско срочно , до того, как нам надо было улететь в отпуск. Спасибо!!!

Читать дальше

Договір по каско укладали через агента в Рівно. Але часто буваю в Києві. Заїхав, рекомендували. В підсумку дешевше десь на 3 тис грн, по тій же страхвій. Дивно, але факт!

Читать дальше

Спасибо, помогли! Работаем с ребятами из Компаса (polis24.com.ua) по страхованию туристов. Страховалась по каско в ЕСА (Евро страховой альянс), они уменьшили выплату, поцапались с ними. Здесь предложили на выбор иностранную компанию, плюс подарили полис автогражданки.

Читать дальше

Сервіс сподобався. Обрав АВТОКАСКО тому, що ціна прийнятна. На огляд авто приїжджала дівчина, зробили фото, самі сплатили, скан зкинули на пошту. 20 хвилин на все! Дякую!

Читать дальше

Понравилось, что предложили на выбор 5 компаний. КАСКО вроде дорого, с другой стороны, знакомая попадала в ДТП, поэтому я решила, что дело нужное. Понравилось, что сделали разбивку на год.

Читать дальше

Покупал осаго через сайт polis24.com.ua. Девушки рассказали о КАСКО, страховался лет 5 назад, но в прошлом году обновил свой автопарк)) убедили, машину ставлю во дворе, думаю пригодится. Спасибо, цена норм!

Читать дальше
Київ, вул. Глибочицька, 13, оф. 99, с 9 до 18-30 пн-пт, суб. с 10 до 17-00.

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua