СТРАХУВАННЯ КВАРТИРИ, БУДИНКУ


Страхування майна – це комплексний захист Вашої квартири, будинку або дачі, від пожежі, крадіжки, затоплення та інших поширених ризиків. Що може забезпечити Вам справжній спокій? Все, заради чого Ви працювали, основна та відправна точна Вашого життя – це Ваш Будинок. Страхування нерухомості – економно, надійно, конфіденційно.

Квартира

Вартість страховки від 40$ (1150 грн)*

Будинок (дача)

Вартість страховки від 45$ (1325 грн)*

*Сума страхування 500 000 грн враховує 250 000 грн вартісь ремонту

Що можна застрахувати?

 1. Нерухоме майно (квартира, будинок, дача, котедж)
 2. Конструктивні елементи та ремонт (скла, зовнішня обробка, внутрішній ремонт тощо)
 3. Рухоме майно (електроніка, меблі, побутова техніка)
 4. Громадянська відповідальність (шкода, яку можна завдати сусідам)

Що покривається страховкою?

 1. Пожежа, вибух, удар блискавки
 2. Залив, шкода водою
 3. Стихійні лиха (повінь, град, ураган тощо)
 4. Протиправні дії третіх осіб (крадіжка, пограбування, пошкодження майна)
 5. Механічні пошкодження (в разі падіння літальних апаратів, рухомих механізмів, падіння дерев тощо)
Список необхідних
документів
Оформити заявку зі страхування
майна

Застрахувати майно просто

01. Заявка на страхування (5 хвилин)
02. Погодження вартості страхування. Проєкт договору
03. Оплата/підписання договору

Відгуки

Сергій
4 Кві 2020

Отличный сервис! Быстро, чётко, без лишних вопросов. Молодцы! Так держать!...

Читати далі
Игорь К
25 Вер 2019

Приятное общение, отличная работа! Молодцы!

Читати далі
Михайло Бегма
8 Сер 2019

Дуже гарний сервіс! Користуюся вдруге і повністю задоволений як якістю обслуговування так і цінами. Менеджер Н...

Читати далі

Страхування майна

Страхування помешкання в Україні – добровільне. Страховка квартири чи будинку – буденне явище в більшості країн світу. Страхування майна зародилося в Середньовіччі. При оплаті страхового внеску клієнт отримує гарантію на суму, яка більш ніж в 100 разів перевищує величину страхового внеску. Страхування квартири чи будинку відбувається від ризиків пожежі, затоплення (в тому числі скоєного сусідами), крадіжки, псування майна третіми особами. В Україні, на жаль, це не поодинокі випадки. В містах, де мешканці отримують дохід вище середнього (Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса) – статистика має тенденцію зростати. Незважаючи на те, що страховка майна доступна.

Скільки вартує страховка? Застрахувати майно, будинок, квартиру, дачу коштує в середньому до 0,5% вартості. Вартість страхування залежить від конкретних цифр. Наприклад, рік введення будівлі в експлуатацію, наявність засобів пожежогасіння, поверховість, матеріали стін та перекриття, оціночна вартість майна. Калькулятор безпосередньо на сайті визначає вартість страхування. Ціна страховки ремонту квартири чи будинку вище на 50% у порівнянні з вартістю страхування конструктивних елементів будівлі. Ціна страхування рухомого майна ще вища.

Як застрахувати? Клієнт заповнює просту форму опитування. При цьому, до визначеної суми покриття, не передбачається виїзд представника страхової компанії на об’єкт нерухомості для проведення огляду. Фотографії майна додаються по договорам з великим лімітом відповідальності та можуть бути зроблені безпосередньо клієнтом. Під час підготовки поліса враховуються побажання страхувальника по вартості окремих елементів майна: основних конструкцій будівлі, проведеного ремонту, коштовного майна. Страховка майна може передбачати обмеження сум виплат по деяким категоріям майна, до прикладу, скла. Тому під час підписання договору варто звернути увагу на наявність сублімітів у договорі. Ідеальна страховка квартири не передбачає субліміти, але вартість буде вищою. Важливу роль в договорі грає розмір франшизи. За вартості майна 1 000 000 гривень і вище величина франшизи в 1% складе 10 000 гривень, що знизить ціну страховки. В інтересах клієнта звести франшизу до еквівалента 100-150 доларів по курсу на момент підписання страхового контракту.

Страхування іпотеки. Під час страхування квартири чи будинку, котрі знаходяться в іпотеці, важливим учасником процесу є банк-кредитор. Майно знаходиться в заставі кредитора (іпотеці). Банк погоджує вибір страхувальника та підписує поліс страхування як третя сторона. Страхові компанії, як правило, заздалегідь розміщені на сайті банку. При укладенні поліса страхування іпотеки, клієнт економить до 30% у разі звернення до сервісу Поліс24. Договір укладається на період до 25-30 років і досягнута економія дуже значна. Необхідно уважно вивчити текст договору на предмет виявлення прихованих висловлювань не на користь клієнта, котрі може знайти професіонал.

Страхування будинку. Ціна страхування дачі чи заміського будинку незначно відрізняються від страхування квартири. Якщо будинок побудований правильно, у відповідності з будівельними нормами, на ціну полісу впливає внесена клієнтом в калькулятор вартість покриття. Між іншим, враховуючи кримінальне зведення, мешканці передмість отримують реальну гарантію збереження цінного активу. В інтересах клієнта застрахувати будинок за періодичної відсутності: виїзді за кордон або відвідування будинку в сезон (літо) чи дні тижня (вихідні).

Коротко, страховка помешкання – добровільний, але необхідний вид страхування. Вартість страхування квартири чи будинку воістину копійки у порівнянні з відчуттям спокою, котре отримує власник полісу. Сервіс Polis24 обирає найкращі умови страховки по ціні та наповненню програми страхування.

Популярні запитання та відповіді зі страхування квартири, будинку, дачі в 2020 році

 • +-Як я можу бути впевненим, що отримаю найкращу ціну зі страхування майна?

  Клієнт надає в Поліс24 свої дані для страховки. Далі страхові компанії, котрі достатньо надійні та мають якісний продукт зі страхування майна, надають свої ціни та умови. Ми проводимо роботу з порівняння пропозицій та обираємо найкраще. Жодна зі страхових компаній не отримує преференцій під час роботи з отриманими даними. Перевага Поліс24 – постійна робота на стороні клієнта.

 • +-Якщо будинок чи квартира не належать мені, я можу їх застрахувати?

  Так. Виплата відшкодування може надаватися як власнику майна, так і вигодонабувачу згідно договору страхування.

 • +-Страхування майна та нерухомості обов’язкове в Україні?

  Страхування квартир та будинків в Україні добровільне. Однак банки при іпотеці прописують в договорах довгострокового кредитування обов’язок позичальника застрахувати предмет застави. Це стандартна умова при іпотеці. Вона передбачена положеннями Закону України “Про заставу” від 1992 року

 • +-Наскільки інформація про моє майно конфіденційна під час страхування нерухомості?

  Інформація про клієнта – конфіденційна. Страхові компанії звикли працювати із масою даних про своїх клієнтів (стан здоров’я під час страхування ДМС, кількість та вартість автомобілів тощо). Тому вони цінують свою репутацію та надійно зберігають інформацію про цінне майно своїх застрахованих. Випадків втрати даних і пов’язаних з ними скандалів в Україні немає. Поліс24 укладає договори страхування квартир, будинків, дач лише в надійних компаніях, що працюють в Україні не менше 10 років.

 • +-Чи потрапляють дані орендодавця нерухомості від страхової компанії в податкову інспекцію?

  Ні. Страхові компанії не проводять додаткової ідентифікації у випадку наявності орендарів, котрі мають право проживати у помешканні. Переважно, наявність орендарів не впливає на вартість страховки, тобто не підвищує її.

 • +-Чи обов’язковий огляд квартири, будинку під час укладення договора страхування?

  Це залежить від вартості майна. Можна застрахувати помешкання без огляду посторонніми особами. В такому випадку може знадобитися самостійне фотографування об’єкта нерухомості, безпосередньо перед укладанням полісу страхування. Огляд необхідний під час страхування дороговартісних об’єктів нерухомості. Межа, коли страхувальники наполягають на огляді, визначається страховими компаніями в кожному конкретному випадку. Як правило, це ексклюзивні квартири та будинки.

 • +-Чи можна застрахувати майно в квартирі (будинку) під час здачі в оренду від ризику крадіжки орендарем?

  На жаль не можна. Страховка покриває ризики при крадіжці чи псування майна третіми особами, котрі незаконно проникли у помешкання.

Київ, вул. Глибочицька, 13, оф. 99, с 9 до 18-30 пн-пт, суб. с 10 до 17-00.

Задайте ваше питання

Ім’я

E-mail

Ваше питання

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. с 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заказать