Понад 15 000 осіб укладають договори

страхування, використовуючи Поліс24. І деякі навіть

коментують.

Чому у нас дешевше
ЗЕЛЕНА КАРТА

Отримай від

20% економії

Дізнатись вартість
ВИЇЖДЖАЮЧІ ЗА КОРДОН

Можливо онлайн

Знижка до 40%

Дізнатись вартість
АВТОЦИВІЛКА

Ціна / Якість

Економія до 30%

Дізнатись вартість
СТРАХУВАННЯ МАЙНА

квартири, будинки, дачі

від 39 грн в день

Дізнатися вартість
АВТО КАСКО

Обирай з 20 страхових

Заощаджуй до 25%

Дізнатись тариф
Контакти
facebookfacebookfacebookfacebookyoutubelinkedinlinkedinlinkedinlinkedin
Наша місія - економити гроші українців при покупці надійної страховки.
12
Років роботи
23
Компанії - партнера
100+
Страхових агентів
60 000
Задоволених клієнтів

Чому нам довіряють?

Швидкість

Доставка по Україні 1-2 дня

Вигода

Економія до 50% від середньоринкової ціни

Широкий вибір

Будь-які страхові продукти

Надійність

Працюємо з 2010 року

Гарантія якості

Понад 60 тис. клієнтів компанії

Підтримка

Сприяння при страховому випадку

Унікальні пропозиції

Останні новини

Цінні папери випущено Міністерством фінансів України. Бізнес має можливість підтримати свою країну у боротьбі проти агресії РФ.

Читати далі

НБУ попередив громадян України, що наявність полісу Зелена картка є обов’язковою. Це стосується автомобілів, які перетинають кордон України для виїзду до країн Європи. З березня місяця діяв порядок для українських…

Читати далі

07 квітня компанії виповнилося 12 років. Пишаємося довірою та підтримкою наших клієнтів та партнерів. Ми завжди виконували зобов’язання та відмовлялися від миттєвої вигоди – можливо, це причина, чому наша компанія…

Читати далі
Дивитися всі новини
З нами співпрацюють.

Страхування онлайн від Polis24.com.ua

Сервіс онлайн страхування Поліс24 працює з 2010 року. Мета створення сайту полягала у виборі для клієнта кращих умов страхування. Кожна страхова компанія рекламує себе як надійную і вигідну структуру. Клієнту складно зорієнтуватися в умовах і програмах страхування сотні компаній. Місія сайту Поліс24 полягає у виборі страхового поліса, який підходить конкретній людині. Додайте сюди надійність страхового захисту. Страховка на сайті буде дешевше, ніж безпосередньо у страховика. Досягається економія за рахунок кількості укладених договорів страхування. Страхова компанія як звичайне підприємство дає знижку великим клієнтам.  Polis24 ділиться знижкою з клієнтами. Крім вартості поліса наш сервіс забезпечує швидке оформлення і доставку страхового договору споживачеві. Не дивно, безліч жителів України купили страховку на сайті. В рівній мірі, це представники різних регіонів країни і, звичайно ж, Києва. Страхувальник отримує онлайн поліс в електронному вигляді на вказану адресу електронної пошти. Також ми даємо можливість отримання бланка поліса з печаткою у відділенні Нової пошти, доставляємо договір за допомогою кур’єра. Відповіді на питання по страхуванню надаються клієнтам за допомогою спілкування в безкоштовних сервісах viber, telegram, what’s up. За рахунок використання сучасних засобів комунікацій і оплати купити поліс страхування можна просто, зрозуміло і швидко. Зрозуміло, тому як клієнт отримує покриття потрібних йому страхових ризиків за мінімальну ціну. За період понад 10 років близько 60 тисяч чоловік оцінили переваги polis24.com.ua і стали нашими клієнтами. Компанія вдячна кожному і зробить все, щоб наше співробітництво продовжувалося!

 

Авто страхування ОСАГО (Автоцивілка)

ОСАГО масовий вид страхування в Україні. Обов’язковість поліса ОСАГО передбачена законодавством нашої країни. Страховка відповідальності водія за завдані збитки відповідає світовій практиці.  В Україні за Автоцивілкою, як ще називають цей вид, застраховано понад 98% транспортних засобів. Сервіс Поліс 24 дає можливість купити ОСАГО онлайн. Ліміт відповідальності за цівілкою встановлений для всіх страхових компаній в Законі України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Станом на початок 2021 року величина покриття по збитку для майна становить всього 130 000 гривень, що недостатньо. Ми пропонуємо додатково ліміт за рахунок покупки добровільної цивілки. Договір добровільного страхування відповідальності укладається з сумами від 100 000 до 1 000 000 гривень. При покупці ОСАГО потрібно звернути увагу також на розмір франшизи за полісом. Оптимальним варіантом для клієнта є нульова франшиза. В такому випадку повний збиток відшкодовує страховик, без компенсацій з боку винуватця ДТП. Ціна автоцивілки в полісі з франшизою 0 буде трохи вище, але це розумні витрати. Дешева автоцивілка передбачає франшизу 2000 гривень. За допомогою нашого ресурсу можна підібрати для авто варіант страхування, який враховує досвід водіння, інтенсивність і регіон експлуатації.

Калькулятор ОСАГО

На нашому сайті клієнт самостійно проводить розрахунок ціни ОСАГО за допомогою онлайн калькулятора. За кілька хвилин сервіс дає вартість поліса стосовно конкретного авто. При бажанні, існує можливість швидко оформити е-поліс ОСАГО або електронний поліс. Для клієнта, який зацікавлений в моментальній відповіді на питання ціни Автоцивілки, запропонована стисла таблиця. Пільгові категорії клієнтів отримують знижку 50% вартості поліса. Сайт polis24.com.ua спрощує вибір і пропонує ОСАГО зі знижкою. Автомобілісти оперативно отримують поліс автострахування не тільки в місті Київ, а й по Україні. Виписаний поліс вноситься в централізовану базу Моторного бюро України. Страхувальники легко можуть перевірити наявність страховки на сайті бюро. Приємно відзначити, що завдяки отриманим умовам страховки, клієнти повертаються до Поліс24 регулярно.

Страхування Зелена картка

Поліс Зелена картка використовується при виїзді за кордон України. Грін карта, як ще називають зелену картку, покриває відповідальність автотранспортного засобу за кордоном. Розрізняють поліса для використання в країнах Європи та СНД (Росія, Білорусь, Молдова, Азербайджан). Купити картку можна у обмеженого переліку страхових компаній. Вони входять до Моторно-транспортного бюро України. При виїзді прикордонні служби перевіряють наявність страховки зеленої картки на автомобіль. Оформити картку можна на фіксований термін. Мінімально – на 15 днів перебування за кордоном. Далі період страхування кратний місяцю: один, два і так далі, до 1 року.  Важливо оформляти карту у надійного партнера. Страховка повинна бути виписана в друкованому вигляді та внесена в централізовану базу Моторного бюро. Процедури контролю наявності зеленої карти переходять в онлайн. Грін карта, виписана від руки і придбана недалеко від кордону – сумнівне рішення. На сайті Поліс24 клієнти отримують зелену карту зі знижкою. Така карта гарантовано вноситься в базу. Підтвердженням правомочності бланка служить унікальний QR код. Ціна, швидке оформлення та доставка поліса – переваги нашого сервісу.

Туристична страховка для виїзду за кордон.

Авто страхування КАСКО в Україні добровільно. Автомобіль страхується за ризиками ДТП, впливу стихії, протиправних дій третіх осіб або викрадення. Розрахунок каско страховки зручно провести через сайт поліс24. Клієнт використовує онлайн калькулятор. Час розрахунку займає до 5 хвилин. Економія при покупці поліса КАСКО за допомогою нашого сервісу становить до 30%. Фактори, що впливають на ціну страховки: розмір франшизи, водійський стаж, в заставі чи авто у банку, вік транспортного засобу. По автомобілю з реєстрацією Київ, наприклад, вартість варіюється в межах 2,5% – 12%. Різниця в ціні КАСКО в залежності від страховика – значна. Тому важливо використовувати порівняння умов надійна страхові компаній, уникаючи агресивний сумнівний страховик. На ціну КАСКО впливає також розстрочка при оплаті страхового платежу. Страхувати КАСКО має сенс, з огляду на дві об’єктивні причини: постійне зростання інтенсивності руху в Україні та глобальні кліматичні зміни. Приємно відзначити, що клієнти polis24 в коментарях цінують якість безкоштовних консультацій, які отримують зі страхування особистого автомобіля.

Читать полностью
Київ, вул. Глибочицька, 13, оф. 99, с 9 до 18-30 пн-пт, суб. с 10 до 17-00.

Задайте ваше питання

Ім’я

E-mail

Ваше питання

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. с 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Замовити