Понад 15 000 осіб укладають договори страхування, використовуючи Поліс24. И некоторые даже комментируют.

Оптимальне страхування

 • + доставка поліса
 • + гарантії виплат при
 • страховому випадку!

З 2010 року.

Наша місія -
економити гроші українців при покупці надійної страховки.

9 Років роботи
23 Компанії - партнера
100+ Страхових агентів
60 000Задоволених клієнтів

Чому нам довіряють?

Швидкість Доставка по Україні 1-2 дня

Вигода Економія до 50% від середньоринкової ціни

Широкий вибір Будь-які страхові продукти

Надійність Працюємо з 2010 року

Гарантія якості Понад 60 тис. клієнтів компанії

Підтримка Сприяння при страховому випадку

Унікальні пропозиції

 • АВТО КАСКО
  Купи АВТО КАСКО на сайте и получи полис ОСАГО всего за 1 грн!
  Узнать больше
 • ОСАГО
  Приведи друга и получи +5% скидки по ОСАГО
  Узнать больше
 • Купи Зеленую карту на сайте
  Купи Зеленую карту на сайте – получи полис страхования в Шенген за 1 грн!
  Узнать больше
 • Рассрочка оплаты
  Рассрочка оплаты Зеленой карты для корпоративних клиентов!
  Узнать больше

Останні новини

 • З 07 серпня 2019 року ціна полісів Зелена карта зменшиться. Зміна складе близько 4,5%. Зниження ціни пояснюється зміцненням гривні до євро, яке відбулося протягом останнього кварталу. З початку 2019 року це вже не перше зниження вартості. Ціни на поліса Зелена карта визначаються рішенням Моторного транспортного страхового бюро України. При покупці грін карти в Поліс24 клієнти […]

  Читати далі
 • На сайті компанії розміщена українська версія. В найближчий період, орієнтовно до 01 вересня 2019р., будуть проведні роботи по наповненню і перекладу сайта на державну мову. Просимо клієнтів і партнерів з розумінням поставитись до тимчасової невідповідності інформації, що міститься в українській версії сайту.  

  Читати далі
 • Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. Нацкомфинуслуг аннулировал все лицензии страховой компании “Киев Ре”. Распоряжение №1316 принято 11 июля 2019 года. Компания самостоятельно обратилась с заявлением об аннулировании лицензий. […]

  Читати далі

З нами співпрацюють.

Страхування онлайн від Polis24.com.ua

Сервіс онлайн страхування Поліс24 працює з 2010 року. Мета створення сайту полягала у виборі для клієнта кращих умов страхування. Кожна страхова компанія рекламує себе як надійную і вигідну структуру. Клієнту складно зорієнтуватися в умовах і програмах страхування сотні компаній. Місія сайту Поліс24 полягає у виборі страхового поліса, який підходить конкретній людині. Додайте сюди надійність страхового захисту. Страховка на сайті буде дешевше, ніж безпосередньо у страховика. Досягається економія за рахунок кількості укладених договорів страхування. Страхова компанія як звичайне підприємство дає знижку великим клієнтам.  Polis24 ділиться знижкою з клієнтами. Крім вартості поліса наш сервіс забезпечує швидке оформлення і доставку страхового договору споживачеві. Не дивно, безліч жителів України купили страховку на сайті. В рівній мірі, це представники різних регіонів країни і, звичайно ж, Києва. Страхувальник отримує онлайн поліс в електронному вигляді на вказану адресу електронної пошти. Також ми даємо можливість отримання бланка поліса з печаткою у відділенні Нової пошти, доставляємо договір за допомогою кур’єра. Відповіді на питання по страхуванню надаються клієнтам за допомогою спілкування в безкоштовних сервісах viber, telegram, what’s up. За рахунок використання сучасних засобів комунікацій і оплати купити поліс страхування можна просто, зрозуміло і швидко. Зрозуміло, тому як клієнт отримує покриття потрібних йому страхових ризиків за мінімальну ціну. За період понад 9 років близько 60 тисяч чоловік оцінили переваги polis24.com.ua і стали нашими клієнтами. Компанія вдячна кожному і зробить все, щоб наше співробітництво продовжувалося!

 

Авто страхування ОСАГО (автоцивілка)


ОСАГО масовий вид страхування в Україні. Обов’язковість поліса ОСАГО передбачена законодавством нашої країни. Страховка відповідальності водія за завдані збитки відповідає світовій практиці.  В Україні за Автоцивілкою, як ще називають цей вид, застраховано понад 98% транспортних засобів. Сервіс Поліс 24 дає можливість купити ОСАГО онлайн. Ліміт відповідальності за цівілкою встановлений для всіх страхових компаній в Законі України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Станом на початок 2019 року величина покриття по збитку для майна становить всього 100 000 гривень, що недостатньо. Ми пропонуємо додатково ліміт за рахунок покупки добровільної цивілки. Договір добровільного страхування відповідальності укладається з сумами від 100 000 до 1 000 000 гривень. При покупці ОСАГО потрібно звернути увагу також на розмір франшизи за полісом. Оптимальним варіантом для клієнта є нульова франшиза. В такому випадку повний збиток відшкодовує страховик, без компенсацій з боку винуватця ДТП. Ціна автоцивілки в полісі з франшизою 0 буде трохи вище, але це розумні витрати. Дешева автоцивілка передбачає франшизу 2000 гривень. За допомогою нашого ресурсу можна підібрати для авто варіант страхування, який враховує досвід водіння, інтенсивність і регіон експлуатації.Калькулятор ОСАГО

На нашому сайті клієнт самостійно проводить розрахунок ціни ОСАГО за допомогою онлайн калькулятора. За кілька хвилин сервіс дає вартість поліса стосовно конкретного авто. При бажанні, існує можливість швидко оформити е-поліс ОСАГО або електронний поліс. Для клієнта, який зацікавлений в моментальній відповіді на питання ціни Автоцивілки, запропонована стисла таблиця. Пільгові категорії клієнтів отримують знижку 50% вартості поліса. Сайт polis24.com.ua спрощує вибір і пропонує ОСАГО зі знижкою. Автомобілісти оперативно отримують поліс автострахування не тільки в місті Київ, а й по Україні. Виписаний поліс вноситься в централізовану базу Моторного бюро України. Страхувальники легко можуть перевірити наявність страховки на сайті бюро. Приємно відзначити, що завдяки отриманим умовам страховки, клієнти повертаються до Поліс24 регулярно.

Страхування Зелена картка

Поліс Зелена картка використовується при виїзді за кордон України. Грін карта, як ще називають зелену картку, покриває відповідальність автотранспортного засобу за кордоном. Розрізняють поліса для використання в країнах Європи та СНД (Росія, Білорусь, Молдова, Азербайджан). Купити картку можна у обмеженого переліку страхових компаній. Вони входять до Моторно-транспортного бюро України. При виїзді прикордонні служби перевіряють наявність страховки зеленої картки на автомобіль. Оформити картку можна на фіксований термін. Мінімально – на 15 днів перебування за кордоном. Далі період страхування кратний місяцю: один, два і так далі, до 1 року.  Важливо оформляти карту у надійного партнера. Страховка повинна бути виписана в друкованому вигляді та внесена в централізовану базу Моторного бюро. Процедури контролю наявності зеленої карти переходять в онлайн. Грін карта, виписана від руки і придбана недалеко від кордону – сумнівне рішення. На сайті Поліс24 клієнти отримують зелену карту зі знижкою. Така карта гарантовано вноситься в базу. Підтвердженням правомочності бланка служить унікальний QR код. Ціна, швидке оформлення та доставка поліса – переваги нашого сервісу.

Туристична страховка для виїзду за кордон.


Авто страхование КАСКО в Украине добровольно. Автомобиль страхуется по рискам ДТП, воздействия стихии, противоправных действий третьих лиц или угона. Расчет каско страховки удобно провести через сайт полис24. Клиент использует онлайн калькулятор. Время расчета занимает до 5 минут. Экономия при покупке полиса КАСКО с помощью нашего сервиса составляет до 30%. Факторы, влияющие на цену страховки: размер франшизы, водительский стаж, в залоге ли авто у банка, возраст транспортного средства. По автомобилю с регистрацией Киев, например, стоимость варьируется в пределах 2,5% – 12%. Разница в цене КАСКО в зависимости от страховщика – значительная. Поэтому важно использовать сравнение условий надежных страховых компаний, избегая агрессивных сомнительных страховщиков. На цену КАСКО влияет также рассрочка при оплате страхового платежа. Страховать КАСКО имеет смысл, учитывая две объективные причины: постоянный рост интенсивности движения в Украине и глобальные климатические изменения. Приятно отметить, что клиенты polis24 в комментариях ценят качество бесплатных консультаций, которые получают по страхованию личного автомобиля.

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 207-49-09
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 207-49-09
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Protected with SiteGuarding.com Antivirus