Договір страхування КАСКО для старих авто

Пропонуємо страхування КАСКО автомобіля з урахуванням ваших індивідуальних побажань. Розрахунок вартості поліса автокаско можна зробити як в київському офісі, так і в режимі онлайн за допомогою калькулятора КАСКО. Такий розрахунок дозволяє дізнатися приблизну вартість поліса для конкретного автомобіля і вибрати найбільш вигідний варіант страхування.

Самостійний розрахунок

Онлайн калькулятор допоможе швидко розрахувати вартість КАСКО

Реальна економія

Пропонуємо ціну зі знижкою до 40% від вартості полісу

Надійні страхові

Працюємо тільки з лідерами автострахування на території України

Швидка доставка

Доставимо безкоштовно поліс КАСКО по Києву та Київській області протягом 24 годин

 

Як оформити КАСКО старих авто в Україні.

Сьогодні автомобільний ринок України представлений в більшості своїй старими автомобілями. До таких страхові компанії відносять транспортні засоби старше 10 років. Беушні автомобілі мають свою вартість. Не кожний власник згодний втратити своє рухоме майно. Рішенням служить КАСКО старих авто - програма добровільного страхування для старих машин.

Застрахувати б/у машину можна від усіх ризиків: пошкодження в результаті ДТП, протиправних дій третіх осіб, стихійних лих і викрадення. Розрізняються два основні підходи до страхування КАСКО б/у машин: "зі зносом" і "без зносу". Відмінність у виплаті страхового відшкодування. Більшість страховиків не приймають на страхування автомобілі старше 9-10 років за програмою "Без зносу". В такому випадку ремонт авто, яке коштує, наприклад, 150000 гривень, обійдеться в три-чотири рази дорожче. Поліс КАСКО на старі машини враховує подібну математику в тарифі. Проте, є винятки. Окремі компанії страхують авто до 12 років і навіть старше. Умовою укладення договору може служити ремонт постраждалого автомобіля з використанням "альтернативних" запчастин. Альтернативні - не оригінальні, вироблені автомобільним брендом або його офіційним постачальником (наприклад, Magna), але нові.

Страховка б/у машин (10-14 літні) коштує від 3,2% до 7,7% від оціночної вартості автомобіля. Тариф різниться в залежності від франшизи по ризику ДТП (від 0 до 1%). Програма страхування передбачає використання СТО за вибором страхової компанії і альтернативних запчастин. Наведені цифри підтверджують той факт, що страхування старих авто - спроможний варіант для автовласника. Страховий платіж можна, при бажанні, розбити на кілька періодів.

Існує зворотний зв'язок при страхуванні КАСКО старих авто між вартістю транспорту і величиною страхового тарифу. Оформити поліс буде дешевше при більшій ринковій вартості автомобіля. Вартість страховки відрізняється десь на 15% між авто вартістю 200-500 тисяч гривень і 500000-1 млн гривень.

Для визначення вигідної вартості поліса КАСКО для старих авто доцільно звернутися до професіоналів. Страхові продукти по даному класу майна складні. Багато деталей прописані в умовах правил страхування. Сервіс Polis24 дозволяє купити КАСКО для старих авто з урахуванням знижки не тільки в місті Київ, а й по Україні. Після заповнення короткого опитувальника на сайті, клієнт отримує оптимальну пропозицію. Ми пропонуємо застрахувати авто, використовуючи безкоштовну консультацію, зробивши розрахунок вартості страховки за допомогою онлайн-калькулятора на сайті.

Каско страхование.

Чому автовласники в Україні обирають polis24.com.ua?

Оперативність

Доставка по Україні 1-2 дні

Вигода

Економія до 50% від середньоринкової ціни

Широкий вибір

Будь-які страхові продукти

Надійність

Працюємо з 2010 року

Гарантія якості

Більше 60 тис. клієнтів компанії

Підтримкка

Сприяння при страховому випадку

Відгуки наших клієнтів

Застраховали каско в западной компании в Украине, при этом вернули часть платежа. Напрямую дороже, проверил.Фактически осаго и добровольное осаго вышло бесплатно.

Читать дальше

Договор страховки нужен был для банка. Понравилось расчет по цене каско здесь вышел дешевле на 2т чем предлагали в отделении. Разбивка оплаты по кварталам, а не сразу 100%.

Читать дальше

Мы благодарны polis24 за то, что благодаря чудной девушке Н. смогли получить выплату по авто каско срочно , до того, как нам надо было улететь в отпуск. Спасибо!!!

Читать дальше

Договір по каско укладали через агента в Рівно. Але часто буваю в Києві. Заїхав, рекомендували. В підсумку дешевше десь на 3 тис грн, по тій же страхвій. Дивно, але факт!

Читать дальше

Спасибо, помогли! Работаем с ребятами из Компаса (polis24.com.ua) по страхованию туристов. Страховалась по каско в ЕСА (Евро страховой альянс), они уменьшили выплату, поцапались с ними. Здесь предложили на выбор иностранную компанию, плюс подарили полис автогражданки.

Читать дальше

Сервіс сподобався. Обрав АВТОКАСКО тому, що ціна прийнятна. На огляд авто приїжджала дівчина, зробили фото, самі сплатили, скан зкинули на пошту. 20 хвилин на все! Дякую!

Читать дальше

Понравилось, что предложили на выбор 5 компаний. КАСКО вроде дорого, с другой стороны, знакомая попадала в ДТП, поэтому я решила, что дело нужное. Понравилось, что сделали разбивку на год.

Читать дальше

Покупал осаго через сайт polis24.com.ua. Девушки рассказали о КАСКО, страховался лет 5 назад, но в прошлом году обновил свой автопарк)) убедили, машину ставлю во дворе, думаю пригодится. Спасибо, цена норм!

Читать дальше
Київ, вул. Глибочицька, 13, оф. 99, с 9 до 18-30 пн-пт, суб. с 10 до 17-00.

Задайте ваше питання

Ім’я

E-mail

Ваше питання

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. с 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заказать