Договір страхування КАСКО для старих авто

Пропонуємо страхування КАСКО автомобіля з урахуванням ваших індивідуальних побажань. Розрахунок вартості поліса автокаско можна зробити як в київському офісі, так і в режимі онлайн за допомогою калькулятора КАСКО. Такий розрахунок дозволяє дізнатися приблизну вартість поліса для конкретного автомобіля і вибрати найбільш вигідний варіант страхування.

Самостійний розрахунок

Онлайн калькулятор допоможе швидко розрахувати вартість КАСКО

Реальна економія

Пропонуємо ціну зі знижкою до 40% від вартості полісу

Надійні страхові

Працюємо тільки з лідерами автострахування на території України

Швидка доставка

Доставимо безкоштовно поліс КАСКО по Києву та Київській області протягом 24 годин

 

Що таке КАСКО?

Страховка каско автомобіля знайома для сучасних автомобілістів. Особливо, якщо мова йде про Київ, частому використанні автомобіля. Розглянемо, на що звернути увагу при покупці каско захисту на автомобіль, і чи можна купити поліс каско вигідно.

По-перше, при виборі страхування каско важливо правильно оцінити надійність страхової компанії. Агресивна реклама, до якої вдаються страхові компанії, не означає надійність. Досвід роботи на ринку, наявність надійних засновників, грамотний менеджмент, здоровий консерватизм говорять на користь вибору.

По-друге, оформити каско на машину - це вибрати відповідну конкретного водія програму страхування. Програма дає відповіді на ключові умови страхування. Франшиза, ціна на каско договір, обмеження при виплатах, страхові ризики - потрібно правильно визначити баланс. Інтенсивність експлуатації машини, місце зберігання, стаж і кількість осіб, допущених до управління - страховка по каско ризикам буде мати різну ціну. Страхова компанія, як правило, пропонує різні програми каско договорів на автомобіль. До речі, під час укладання договору по автомобілю, який оформлений в заставі у банку, умови страхування спочатку узгоджені страховиком з кредитором. Вибір страхових компаній для клієнта обмежений - допущено до страхування до 5 - 10 страховиків. Банк сам вирішує, кому довірити гарантії збереження дорогого майна.

По-третє, купити поліс каско - це заплатити страхову премію або платіж. Розмір каско страховки для середнього водія коливається в межах 3 - 5% до вартості автомобіля. Законно бажання кожного споживача економити і вибрати дешеву страховку. Страховий поліс каско вийде доступним в ціні, якщо правильно підібрати умови страхування. Або розумно скористатися страховим посередником, який діє в інтересах клієнта. Вартість поліса в такому випадку не виросте, а може навіть бути і нижче. Застрахувати каско через посередника - значить скористатися умовною дисконтною карткою при покупці послуги. Клієнт також вибирає чи користуватися розстрочкою при оплаті страховки. Це дозволить розподілити тягар витрат на рік. Оплата поквартально, два рази на рік або ж щомісяця - залежить від умов конкретної страхової компанії. При разовому платежі ціна каско авто буде нижче. Правильно пройшовши процедуру, у Вас буде страховка автомобіля каско, що означає спокій і впевненість на дорозі, гарантію збереження дорогої статусної речі - автомобіля.

Ось чому просто і вигідно замовити страхування авто в інтернеті через сайт, який може самостійно підібрати умови і вартість, шляхом порівняння ринкових пропозицій. Наприклад, сайт polis24.com.ua, співпрацює з 23 страховими компаніями.

На закінчення хочеться відзначити, що не так страшна каска, як її малюють або вірніше представляють автомобілісти, які поки без досвіду покупки цього популярного продукту.

Каско страхование.

Чому автовласники в Україні обирають polis24.com.ua?

Оперативність

Доставка по Україні 1-2 дні

Вигода

Економія до 50% від середньоринкової ціни

Широкий вибір

Будь-які страхові продукти

Надійність

Працюємо з 2010 року

Гарантія якості

Більше 60 тис. клієнтів компанії

Підтримкка

Сприяння при страховому випадку

Відгуки наших клієнтів

Застраховали каско в западной компании в Украине, при этом вернули часть платежа. Напрямую дороже, проверил.Фактически осаго и добровольное осаго вышло бесплатно.

Читать дальше

Договор страховки нужен был для банка. Понравилось расчет по цене каско здесь вышел дешевле на 2т чем предлагали в отделении. Разбивка оплаты по кварталам, а не сразу 100%.

Читать дальше

Мы благодарны polis24 за то, что благодаря чудной девушке Н. смогли получить выплату по авто каско срочно , до того, как нам надо было улететь в отпуск. Спасибо!!!

Читать дальше

Договір по каско укладали через агента в Рівно. Але часто буваю в Києві. Заїхав, рекомендували. В підсумку дешевше десь на 3 тис грн, по тій же страхвій. Дивно, але факт!

Читать дальше

Спасибо, помогли! Работаем с ребятами из Компаса (polis24.com.ua) по страхованию туристов. Страховалась по каско в ЕСА (Евро страховой альянс), они уменьшили выплату, поцапались с ними. Здесь предложили на выбор иностранную компанию, плюс подарили полис автогражданки.

Читать дальше

Сервіс сподобався. Обрав АВТОКАСКО тому, що ціна прийнятна. На огляд авто приїжджала дівчина, зробили фото, самі сплатили, скан зкинули на пошту. 20 хвилин на все! Дякую!

Читать дальше

Понравилось, что предложили на выбор 5 компаний. КАСКО вроде дорого, с другой стороны, знакомая попадала в ДТП, поэтому я решила, что дело нужное. Понравилось, что сделали разбивку на год.

Читать дальше

Покупал осаго через сайт polis24.com.ua. Девушки рассказали о КАСКО, страховался лет 5 назад, но в прошлом году обновил свой автопарк)) убедили, машину ставлю во дворе, думаю пригодится. Спасибо, цена норм!

Читать дальше
Київ, вул. Глибочицька, 13, оф. 99, с 9 до 18-30 пн-пт, суб. с 10 до 17-00.

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua