Договір страхування КАСКО

Пропонуємо страхування КАСКО вантажівки з урахуванням ваших індивідуальних побажань. Розрахунок вартості поліса автокаско можна зробити як в київському офісі, так і в режимі онлайн за допомогою калькулятора КАСКО. Такий розрахунок дозволяє дізнатися приблизну вартість поліса для конкретного автомобіля і обрати найбільш вигідний варіант страхування.

Самостійний розрахунок

Онлайн калькулятор допоможе швидко розрахувати вартість КАСКО

Реальна економія

Пропонуємо ціну зі знижкою до 40% від вартості полісу

Надійні страхові

Працюємо тільки з лідерами автострахування на території України

Швидка доставка

Доставимо безкоштовно поліс КАСКО по Києву та Київській області протягом 24 годин

 

Оформлення КАСКО на вантажівку

КАСКО на вантажівку - добровільний вид страхування. Комерційний транспорт активно експлуатується. У містах, де щільність руху велика, ризики для вантажних авто набагато вище. Власники комерційних автомобілів відносять вартість страховки на вантажівки на собівартість свого бізнесу. Враховуючи також інтенсивність експлуатації подібних автомобілів, допуск багатьох осіб до керування, КАСКО на вантажний автомобіль - поширена послуга.

Автострахування для вантажних авто може зацікавити і фізичну особу - власника автомобіля. За аналогією з конем в минулі століття, мова в даному випадку може йти про гарантії збереження годувальника для сім'ї. Набір ризиків, які покриваються полісом страхування аналогічні як і для легкових автомобілів. КАСКО вантажного автомобіля гарантує відшкодування збитків при ДТП, стихійних лихах, протиправних діях третіх осіб, викрадення автомобіля.

Незважаючи на добровільність, страховка на вантажівку КАСКО потрібна при купівлі техніки в кредит або лізинг. Заставоутримувач - банк ретельно погоджує умови страхування. Саме регулярна експлуатація техніки дозволить позичальнику вчасно погасити кредит. Страхова компанія забезпечує гарантії при непередбачуваних подіях.

Для того щоб придбати КАСКО на вантажні машини необхідно визначитися з розмірами парку автомобілів. Вочевидь, що страховики в Україні зацікавлені в більшій кількості авто. У подібних випадках фінансовий результат від страхування більш прогнозований. Визначення франшизи і періодичності сплати страховки безпосередньо впливають на ціну страхового поліса. Оптимальною франшизою для вантажівки служить 0,5-2% від вартості авто. Нульова франшиза практично не використовується при страхуванні комерційної техніки в силу дорожнечі через високу вартість. Розбивка платежів за квартальними або місячними періодами - нормальна практика, що враховує потреби бізнесу.

При придбанні КАСКО на вантажівку, калькулятор на сайті Polis24 дозволяє швидко розрахувати вартість страховки. Оформити поліс автострахування на вантажівку можна як онлайн так і в офісі компанії. У будь-якому випадку, перед укладенням договору автомобіль краще сфотографувати з різних ракурсів. У деяких страховиків наявність фото навіть нового автомобіля - обов'язкова умова.

Страхування вантажівок КАСКО в Україні коштує близько 1,4-3% від вартості. Ціна поліса важлива наряду з надійністю страхової компанії. 2000 гривень на місяць (курс 24 гривні за 1 долар), в середньому, посильна плата за прогнозованість бізнесу. Західна цивілізована практика дбайливого ставлення до дорогого майна приживається в нашій країні.

Застрахувати вантажний автомобіль КАСКО і купити поліс клієнти можуть за допомогою сервісу Поліс24. Простий розрахунок на сайті, безкоштовні консультації щодо вибору програми страхування, надійність страхових компаній партнерів - аргументи на користь вибору сайту polis24.com.ua.

Каско страхование.

Чому автовласники в Україні обирають polis24.com.ua?

Оперативність

Доставка по Україні 1-2 дні

Вигода

Економія до 50% від середньоринкової ціни

Широкий вибір

Будь-які страхові продукти

Надійність

Працюємо з 2010 року

Гарантія якості

Більше 60 тис. клієнтів компанії

Підтримкка

Сприяння при страховому випадку

Відгуки наших клієнтів

Застраховали каско в западной компании в Украине, при этом вернули часть платежа. Напрямую дороже, проверил.Фактически осаго и добровольное осаго вышло бесплатно.

Читать дальше

Договор страховки нужен был для банка. Понравилось расчет по цене каско здесь вышел дешевле на 2т чем предлагали в отделении. Разбивка оплаты по кварталам, а не сразу 100%.

Читать дальше

Мы благодарны polis24 за то, что благодаря чудной девушке Н. смогли получить выплату по авто каско срочно , до того, как нам надо было улететь в отпуск. Спасибо!!!

Читать дальше

Договір по каско укладали через агента в Рівно. Але часто буваю в Києві. Заїхав, рекомендували. В підсумку дешевше десь на 3 тис грн, по тій же страхвій. Дивно, але факт!

Читать дальше

Спасибо, помогли! Работаем с ребятами из Компаса (polis24.com.ua) по страхованию туристов. Страховалась по каско в ЕСА (Евро страховой альянс), они уменьшили выплату, поцапались с ними. Здесь предложили на выбор иностранную компанию, плюс подарили полис автогражданки.

Читать дальше

Сервіс сподобався. Обрав АВТОКАСКО тому, що ціна прийнятна. На огляд авто приїжджала дівчина, зробили фото, самі сплатили, скан зкинули на пошту. 20 хвилин на все! Дякую!

Читать дальше

Понравилось, что предложили на выбор 5 компаний. КАСКО вроде дорого, с другой стороны, знакомая попадала в ДТП, поэтому я решила, что дело нужное. Понравилось, что сделали разбивку на год.

Читать дальше

Покупал осаго через сайт polis24.com.ua. Девушки рассказали о КАСКО, страховался лет 5 назад, но в прошлом году обновил свой автопарк)) убедили, машину ставлю во дворе, думаю пригодится. Спасибо, цена норм!

Читать дальше
Київ, вул. Глибочицька, 13, оф. 99, с 9 до 18-30 пн-пт, суб. с 10 до 17-00.

Задайте ваше питання

Ім’я

E-mail

Ваше питання

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. с 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Ім'я

Телефон

E-mail

Додати примітку

logo Polis24
 • тел. (044) 200-01-24
 • (067) 657-49-43
 • (095) 216-45-10
 • (063) 632-20-21
 • Ми працюємо:
 • Пн.-Пт. з 09.00 до 18.00

info@polis24.com.ua

Заказать