Чи являється страхування необхідністю

 

Туристичне страхування належить до обов’язкових умов при виїзді за межі території України незалежно від напрямку.

На долю людей похилого віку та пенсіонерів припадає не мала частка туристів. Зазвичай, поїздки пов’язані не з відпочинком, а з відвідуванням близьких та родичів. Пенсіонери як категорія повинні оформлювати поліс медичного страхування. Наявність страхування у родичів, котрі знаходяться за кордоном, не гарантує автоматичного надання медичної допомоги українським громадянам.

 

Чи існують пільги при оплаті страховки

 

При добровільному виїзді за кордон держава не компенсує частину вартості поліса. Люди похилого віку належать до громадян, котрі мають підвищену вірогідність захворювань i травматизму. Тому страхові компанії не тільки не надають пільг, а й підвищують вартість страхування.

 

Які послуги покриваються полісом медичного страхування

 

Страховий поліс для візи гарантує покриття витрат на медичні послуги високої вартості. До них належать:

  • невідкладна стаціонарна допомога;
  • невідкладна стоматологічна допомога (в межах установленого ліміту);
  • медична репатріація хворого громадянина;
  • репатріація тіла застрахованого українця.

Користуючись медичними послугами за кордоном в разі нещасних випадків, важливо пам’ятати, що допомога надається лише в межах 1000–5000 євро. За послуги, що перевищують наданий ліміт, потрібно буде заплатити.

Зацікавленість в страхуванні зростає із віком громадян. До того ж, застрахована особа географічно не прив’язана до місця отримання послуг. Страхувальник може розраховувати на отримання послуг в будь-якому населеному пункті. Цілодобову підтримку надає міжнародний ассістанс, з яким громадянин України уклав угоду про обслуговування.

 

Чи існують вікові обмеження

 

Українські страхові компанії ставлять підвищений тариф для людей старше 65 років. Деякі фірми відмовляють клієнтам, старшим 72 років. Прикладом успішної страхової компанії, яка гарантує клієнтам привабливі програми медичного страхування, являється сервіс Поліс24. Компанія видає страхові поліси українським громадянам віком до 85 років. Такий підхід можливий за рахунок великої кількості осіб, котрі користуються послугами сервісу. Крім цього, Поліс24 пропонує вигідні тарифи и знижки на страхування.

Яким деталям приділити увагу при оформленні поліса туристичного страхування?

  1. Надійність страхової компанії. Обирати страхову фірму варто в залежності від потреби – отримати документ, чи гарантовано мати допомогу в разі потреби – вибір страхувальника.
  2. Наявність франшизи. В договорі про надання медичної допомоги всі пункти повинні бути указані читабельним шрифтом. Бажання зберегти бюджет на придбанні поліса, в котрому не прописані важливі умови страхування, може відобразитись на неповному отриманні послуг або виплат із сторони компанії-страховика.
  3. Відповідність строків і країни, в яку виїжджає громадянин. Важливо перевірити, чи співпадають термiни перебування за кордоном і можливість отримати медичні послуги із строками, прописаними в договорі. Перевірка внесеної в документ країни убереже мандрівника від розчарувань від дуже високої вартості медицини в таких країнах, як Ізраїль та США.
  4. Координати для зв’язку з фірмою-поставником медичних послуг за кордоном. Виявити договірному документі реквізити компанії, до якої можна буде звернутися за допомогою у разі потреби.