Медичне страхування для громадян України здійснюється на Основі решение заради ЄС 2004/17 / EG «Відносно медичного страхування подорожуючий». Мова идет про країни, Які з червня 2017 року дозволили безвізовій в’їзд громадянам України. Тому людина, что подорожує, винна мати страховий поліс з лімітом як мінімум 30 тис. євро.

Во время проходження митного контролю на кордоні з європейською Країною працівники ПРИКОРДОННОЇ служби могут перевіріті наявність медичного страхування. Іноді проводяться СПЕЦІАЛЬНІ кампании з контролю наявності полісу. На приклад, Польща всегда перевіряє цею документ у всех, хто перетінає кордон на автомобілі, автобусі чи мотоциклі.

Важліво пам’ятати, что мова идет самє про країни, что ввели безвізовій режим. Щоб поїхаті в Велікобрітанію, Косово чи Ірландію, необхідна віза, оформлення якої Неможливо без наявності страхового полісу.

Оформлення медичного страхування в інтересах кожного подорожуючий. Заплативши мінімальну ВАРТІСТЬ полісу, ВІН отрімує гарантію того, что в разі необхідності его вімушені витрати покріються. В Европе Діє платна медицина, и ВАРТІСТЬ лікування для українців может буті Надто скроню. Через це придбання полісу перед виїздом за кордон – розумне решение, особливо під час подорожей з дітьми або в разі екстремального відпочинку.